Varier Multi Varier

Varier Multi

kniestoel
10 jaar garantie
"Ik moet even wennen aan het op de knieën zitten, maar dat is een kwestie van tijd."
4 sterren
"De Multi is superpraktisch, omdat ik hem opgeklapt kan meenemen, en dus overal waar ik wil ergonomisch verantwoord kan werken."
5 sterren
"mbv deze stoel zit ik ergonomisch in de juiste houding achter mijn laptop aan de grote tafel te werken"
5 sterren

Leegverkoop (op is op)

Multi Naturel/Revive Blackgeselecteerd
Varier Multi Naturel/Revive Black Leegverkoop

1x voorraad
Multi Naturel/Revive Black
€ 536,00 ex. BTW
€ 399,00 ex. BTW
€ 482,79 incl. BTW

Let op: OP=OP
Varier Multi Naturel/Re-Wool Grayish Green Leegverkoop

1x voorraad
Multi Naturel/Re-Wool Grayish Green
€ 578,00 ex. BTW
€ 449,00 ex. BTW
€ 543,29 incl. BTW

Let op: OP=OP
Varier Multi Naturel/Reflect Black Grey Leegverkoop

1x voorraad
Multi Naturel/Reflect Black Grey
€ 578,00 ex. BTW
€ 449,00 ex. BTW
€ 543,29 incl. BTW

Let op: OP=OP
Varier Multi Naturel/Reflect Cream Leegverkoop

1x voorraad
Multi Naturel/Reflect Cream
€ 578,00 ex. BTW
€ 449,00 ex. BTW
€ 543,29 incl. BTW

Zelf samenstellen

Varier Multi Standaardmodel

Multi
€ 536,00 ex. BTW
€ 499,00 ex. BTW
€ 603,79 incl. BTW

De getoonde afbeelding is indicatief en kleuren op het scherm zijn nooit 100% gelijk aan de kleuren bij daglicht. Bij twijfel neem gerust even contact met ons op.
Varier Multi afbeelding 2
Varier Multi afbeelding 3
Varier Multi afbeelding 4
Varier Multi afbeelding 5
Varier Multi afbeelding 6

Varier Multi Naturel/Revive Black kopen

of kies een ander model hierboven

Voorraad
Naturel/Revive 194 1 stk.
Stofgroep
Revive Post-consumer recycled polyester (PET)
Kleur
194 Black
Levertijd
ca. 4-6 weken 1x voorraad
Uitvoering
Naturel gelakt houten frame, Revive 194 Black stoffering, ergonomische kniekussens, verrijdbaar en opklapbaar.
000,00 000,00 excl. 21% BTW 000,00 incl. 21% BTW
OP = OP, zolang de voorraad strekt en daarna niet meer leverbaar voor deze speciale prijs via onze webshop. Wees er dus op tijd bij!
Deelnemer aan Qshops Keurmerk
In winkelwagen
Twijfel je nog? Liever eerst proefzitten?

Wij hebben de Multi in onze showroom in Rotterdam staan. Plan een vrijblijvende afspraak in om proef te zitten. Zakelijke klanten kunnen ook een proefplaatsing aanvragen, om de Multi even te laten rouleren onder de collega's.

Bezoek inplannen

  • Je mag dit product binnen 14 dagen retourneren, uitleg
  • Officieel Varier dealer met keurmerk
  • Levering ook aan particulieren en in België
  • Online betalen via iDEAL, Bancontact, KBC, e.a.
  • Bedrijven en organisaties kopen op rekening (na check)
  • 10 jaar garantie, voorwaarden

Draagbare ergonomische kniestoel

De Varier Multi Balans wordt ook wel een multifunctioneel zitinstrument genoemd en deze benaming misstaat deze veelzijdige kniestoel geenszins! Beroemde designer Peter Opsvik heeft met de Multi kniestoel een handige draagbare kniestoel ontworpen, die zeer makkelijk inzetbaar is. Hiermee wordt ergonomie in een handomdraai mogelijk gemaakt op welke werkplek dan ook. De Multi is inklapbaar en daarmee erg snel te verplaatsen of op te bergen. In uitgeklapte toestand zijn er diverse niveaus mogelijk om de voor uw lichaam ideale zithoogte in te bereiken.

Lees het hele verhaal verderop

Pluspunten

  • Ontworpen door bekende designer Peter Opsvik
  • Ergonomische kniestoel voor een gezonde zithouding
  • Handig opklapbaar en draagbaar formaat
  • Duurzaam product uit Scandinavië

Eigenschappen standaardmodel

Hoogte 42-63 cm
Breedte 47 cm
Diepte 60 cm
Max. gewicht gebruiker 110 kg

Bekijk alle eigenschappen

Handige downloads

Multi in beelden

Varier Multi sfeerafbeelding 1 Varier Multi sfeerafbeelding 2 Varier Multi sfeerafbeelding 3 Varier Multi sfeerafbeelding 4 Varier Multi sfeerafbeelding 5

Meer over de Multi

De kracht van de Multi komt voort uit het creëren van een open hoek tussen uw rug en uw benen, zoals alle kniestoelen werken. In de steilste stand staat u bijna en is er vrijwel geen druk op uw rug. Door de stand te verlagen kunt u precies de druk op uw rug reguleren en uw ideale zithouding bereiken. In iedere stand wordt uw romp aan het werk gezet om in balans te blijven. En bent u klaar met werken, dat klapt u eenvoudig uw Multi kniestoel op! Leverbaar in naturel of zwart gelakt beuken met vele keuzes voor de bekleding en de kleur daarvan.

Eigenschappen

Stofgroep Stof Revive (Kvadrat) / Stof Fame (Gabriel) / Leder
Houtafwerking Naturel gelakt beuken
Hoogte 42-63 cm
Breedte 47 cm
Diepte 60 cm
Max. gewicht gebruiker 110 kg
Gewicht 7 kg

Varier Multi reviews

Gemiddelde score: 4.5 van 5 sterren op basis van 7 reviews
5 sterren
Ergonomie & Comfort
Design
Gebruiksvriendelijkheid
Bouwkwaliteit
4 november 2023 door : Ik had reeds een goede bureaustoel, maar ik heb deze stoel gekocht om eens op een andere, meer actieve, wijze te zitten, en dat bevalt prima.

Behalve de typische kniezit-positie, kan je ook in kleermakerszit op de stoel zitten, met je benen gekruist op het lagere niveau. Dat is tot nu mijn favoriete positie.

Doordat de stoel geen draaiplatform en rugleuning heeft zoals een bureaustoel, kan je tijdens het zitten ook eens je wervelkolom links/rechts uitrekken.

De stoel is licht en compact, wat het makkelijk maakt hem te verplaatsen tussen mijn werkkamer en woonkamer, want ook om 's avonds te lezen zit ik er graag op.
4 sterren
Ergonomie & Comfort
Design
Gebruiksvriendelijkheid
Bouwkwaliteit
22 oktober 2020 door : Het is een prachtig product, stevig gemaakt en van goede kwaliteit. Ik moet even wennen aan het op de knieën zitten, maar dat is een kwestie van tijd.
Dank voor de goede informatie die ik in de showroom kreeg.
Groet, Liesbeth Stalmeier
4 sterren
Ergonomie & Comfort
Design
Gebruiksvriendelijkheid
Bouwkwaliteit
26 mei 2020 door : Bureaustoel houdt mijn rug recht !
4.5 sterren
Ergonomie & Comfort
Design
Gebruiksvriendelijkheid
Bouwkwaliteit
26 mei 2020 door : Fijne werkstoel. Zorgt ervoor dat je bovenlichaam vrij kan bewegen. Maakt je meer bewust van je houding.
Prettig dat de stoel opvouwbaar is.
5 sterren
Ergonomie & Comfort
Design
Gebruiksvriendelijkheid
Bouwkwaliteit
22 januari 2020 door : Deze stoel is perfect door zijn uiterlijk maar ook door zijn formaat. Zelf ben ik niet heel groot en mbv deze stoel zit ik ergonomisch in de juiste houding achter mijn laptop aan de grote tafel te werken
4.3 sterren
Ergonomie & Comfort
Design
Gebruiksvriendelijkheid
Bouwkwaliteit
20 november 2019 door : ERGONOMIE en COMFORT (uitstekend): stoel zit heerlijk. Fijn dat 'ie verschillende standen heeft. Is echt verlichtend bij rugpijn.
DESIGN (goed): mooi design. De (sterke) stof 'hangt wel aan'. Als er losse, gekleurde hoezen zouden zijn, zou ik die waarschijnlijk wel bestellen. Als bescherming van de vaste stof en voor de afwisseling.
GEBRUIKSVRIENDELIJKHEID (voldoende): ik heb er last van dat ik de wieltjes niet kan vastzetten. Als ik wil opstaan, of met onderarmen op een tafel leun, dan rolt de stoel nog al eens weg. Ook mis ik een vergrendeling voor als de stoel is ingeklapt, zodat ik 'm gemakkelijk kan verplaatsen zonder dat 'ie openklapt. Het lukt prima als je de stoel op z'n zijkant houdt, maar als je 'm (in een auto bijv.) wilt neerleggen, heb je twee handen nodig. Dit laatste punt (vergrendeling) is zelf op te lossen met een band of touw om de stoel heen, maar voor het eerste punt (wieltjes vastzetten) weet ik zo 1-2-3 geen oplossing te bedenken.
BOUWKWALITEIT (uitstekend): geweldig. Écht een kwaliteitsproduct.
5 sterren
Ergonomie & Comfort
Design
Gebruiksvriendelijkheid
Bouwkwaliteit
25 februari 2017 door : Als auteur zit ik vele uren voor mijn beeldscherm met rugklachten tot gevolg. Op advies van de fysiotherapeut ben ik op zoek gegaan naar een stoel die me dwingt om de juiste zithouding aan te nemen.
De Varier Multi knielstoel is hiervoor ideaal. Ik vond het meteen heel comfortabel om deels op mijn onderbenen te steunen. Ik hoefde er eigenlijk niet aan te wennen.
De Multi is superpraktisch, omdat ik hem opgeklapt kan meenemen, en dus overal waar ik wil ergonomisch verantwoord kan werken. De stoel is in hoogte verstelbaar waardoor ik aan elke tafel goed zit.
Topstoel, en topservice van deze leverancier!

Andere klanten bekeken ook

Varier Wing
Varier Wing
vanaf € 739,00 excl. BTW
vanaf 4-6 weken
in showroom
Varier Thatsit
Varier Thatsit
vanaf € 799,00 excl. BTW
vanaf 2-6 werkdagen
in showroom
Varier Variable Plus
Varier Variable Plus
vanaf € 399,00 excl. BTW
vanaf 2-10 werkdagen
in showroom
Varier Variable
Varier Variable
vanaf € 219,00 excl. BTW
vanaf 2-6 werkdagen
in showroom

Zelf proberen?

We hebben de Multi in onze showroom staan! Plan even een bezoekje in en kom dit product bewonderen.

Kom langs! Proefplaatsing

Nog vragen?

Toch nog een vraagje of nog iets onduidelijk? Laat het ons gerust even weten!

Contact

Offerte aanvragen?

Snel, scherp en vrijblijvend. Vraag gerust even een offerte aan voor dit product.

Offerte aanvragen

  Configureren & bestellen
Chat met ons via WhatsApp
BureaustoelWijzer profiel afbeelding
BureaustoelWijzer
Beschikbaar via WhatsApp

Heb je een vraag? Via WhatsApp Business zijn we vaak snel bereikbaar en krijg je vaak ook snel antwoord. Anders komen we z.s.m. bij je terug.

WhatsApp QR code Scan deze QR code op je mobiel om je WhatsApp chat met ons op te starten.

Gebruik WhatsApp via je browserStart WhatsApp en chat met ons